کاربر میهمان ( ورود ) | ثبت‌‌نام میهمان  | راهنما  دوشنبه، ۲ خرداد‌‌ماه ۱۴۰۱ | Monday, May 23, 2022
 
 
سامانه ثبت‌ نام مدیریت آموزشی مربیان شرایط و مدارک آزمون آرشیو درباره ما تماس با ما
 

افزایش ۴ درصدی برخورد با تخلفات حادثه‌ساز درون شهری

  در طول سال گذشته، برخورد با مجموع تخلفات درون شهری در سطح کشور نسبت به مدت مشابه سال قبل، نزدیک به ۴درصد، رشد داشته است. این درحالی است که برخورد با تخلفات حادثه ساز برون شهری یعنی جاده ها ٣ درصد کاهش یافته است.  

 سه‌‌شنبه، ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴:۲۸|

به گزارش سایت آموزشگاه رانندگی فردوسی، رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا در گفت و گو با سایت راهور ضمن اعلام این خبر، گفت:در بین علت تصادفات، بعضی تخلفات حائز اهمیت بوده اند که همکاران اخطاریه نویس و کارشناسان متخصص برخورد با تخلفات، ٢٠ تخلف را مهم تر از بقیه در نظر گرفته اند. این تخلفات در حوزه پلیس راهور به تخلفات حادثه ساز معروف شده اند و شامل نمره منفی می شوند.

سرهنگ کرمی اسد در ادامه توضیح داد:در مدت سال ٩5 برخورد با تخلفات حادثه آفرین، ٣درصد کمتر شده است. اما این به این معنی نیست که کنترل و نظارت پلیس نسبت به تخلفات حادثه ساز رانندگان کمتر شده بلکه رانندگان در جاده ها نسبت به این نوع تخلفات حساس تر شده و کمتر مرتکب این نوع تخلفات شده اند.

او در این باره گفت:آمار کلی سال ٩5 نشان می دهد، از نظر فراوانی برخورد با تخلفاتحادثه ساز برون شهری رتبه اول متعلق به  شمال استان فارس است.

به گفته رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور، استان خوزستان، خراسان رضوی،گیلان و آذربایجان غربی نیز به ترتیب در مقام های دوم، سوم،چهارم و پنجم تخلفات حادثه ساز حوزه جاده ها در سال گذشته قرار گرفته اند.

سرهنگ کرمی اسد با اشاره به اینکه تخلفات حادثه ساز درون شهری در مدت سال ٩5، 4 درصد رشد داشته، گفت: این رشد دلیل بر این نیست که تخلفات حادثه ساز در بین رانندگان بیشتر شده بلکه دلیل آن توسعه تجهیزات ثبت تخلفات در داخل شهرها از جمله دوربین ها است.

به گفته رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور استان هایی که بیشترین برخورد و کنترل تخلفات حادثه ساز درون شهری طی سال ٩5 در آنها وجود داشته، به ترتیب، تهران بزرگ، خراسان رضوی، خوزستان، فارس و البرز هستند.


 

افزایش 4 درصدی برخورد با تخلفات حادثه‌ساز درون شهری

خبر | اجتماعی

کد محتوا: ۱۰۶۳

ارسال: سه‌‌شنبه، ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴:۲۸

به روز شده: سه‌‌شنبه، ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴:۲۸

کلید واژه‌‌ها:

نوع: خبر

موضوع: اجتماعی

فرستنده:

منبع:

پیوند:

بازدید: ۹۳۸

زبان: پارسی

(۱ مورد )
 

عنوان

متن

 

برای ورود باید به سایت وارد شده باشید.   در حال حاضر امکان ثبت نظر برای شما وجود ندارد، برای افزودن نظرتان، باید ابتدا به سایت وارد شده‌‌ باشید.

 ورود به سایت   برای ورود به سایت اینجا کلیک کنید.

 ورود به سایت   چنانچه هنور در سایت عضو نشده‌‌اید، اینجا کلیک کنید.
(ثبت نام در سایت تنها ۱ دقیقه طول می‌‌کشد!)

   
نظری وارد نشده است، شما اولین باشید ...


 

نام کاربری

 

رمز عبور

   

آموزشگاه رانندگی فردوسی


ثبت‌‌نام

مدیریت آموزشی

شرایط و مدارک

دانشنامه

آرشیو

درباره ما

تماس با ما


نشانی: تهران، خیابان انقلاب، روبروی خیابان بهار، طبقه ۴، واحد ۱۶

تلفن: ۷۷۶۲۶۳۱۲ (۰۲۱)

پست الکترونیک: info@ferdowsidrive.com

 

© ۱۴۰۱ کلیه حقوق برای آموزشگاه رانندگی فردوسی محفوظ است.

هرگونه کپی برداری از مطالب و محتوای این وب‌‌سایت بدون مجوز کتبی نقض قانون حمایت از تولیدکنندگان محتوای اینترنتی می‌‌باشد و تحت پیگیرد قانونی قرار خواهد گرفت.

طراحی و توسعه: گروه ریزسامانه‌‌های نمادیس| پایگاه آموزش مجازی رانندگی| عضو طرح سامانه مدیریت هوشمند آموزشگاه رانندگی